"Sen Kiminle Dans Ediyorsun?" ile Dansa Davet!

18 Kasım 2017

"Sen Kiminle Dans Ediyorsun?" sinemalarda!

Bol danslı, bol kahkahalı yerli komedi Sen Kiminle Dans Ediyorsun? nihayet vizyona giriyor! Başrollerini Demet Özdemir, Binnur Kaya, Uraz Kaygılaroğlu ve Okan Cabalar'ın üstlendiği dinamik filme biletlerinizi hemen alın!

Sen Kiminle Dans Ediyorsun?" filmi, ailesinin vefatının ardından psikolojik sorunlarla boğuşan Aysel'in hikayesini anlatıyor. Psikiyatrının da desteğiyle sorunlarını aşabilmek için dans etmeye başlayan Aysel, dans hocası Şengül'ün de yardımıyla hayata yeniden tutunuyor ve yepyeni bir sayfa açıyor! Ancak dans dışarıdan bakıldığı kadar kolay değil, durum böyle olunca zorluklar, rekabet ve yepyeni arkadaşlıklar da işin içine karışıyor! "Şengül Dans Okulu"nun öğrencilerinden biri olarak kendini kanıtlamak isteyen Aysel, okulun en iyi dansçısı olduğunu ispat etmelidir...

Filmografisindeki Bana Masal Anlatma ve Kara Bela gibi yapımlarla öne çıkan, geçtiğimiz ay ise Salur Kazan: Zoraki Kahraman filmiyle seyircilerle buluşan senarist ve yönetmen Burak Aksak'ın senaryosunu ve yönetmenliğini üstlendiği film eğlenceli dakikalar vadediyor. Biletlerinizi hemen buradan alın!

  • Beğen
    0
300x250 Reklam Alani
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha